Sursa foto: X

Nu a putut suporta! A început să plângă, după Barcelona - PSG 1-4

Barcelona a fost eliminată din UEFA Champions League, după ce a pierdut meciul de pe teren propriu cu PSG, scor 1-4 (4-6 la general), în returul sferturilor de finală ale competiției.

Lamine Yamal (16 ani) nu a evoluat decât 34 de minute pentru Barcelona la înfrângerea de pe teren propriu cu PSG din sferturile de finală ale UEFA Chamions League.

Tânărul jucător al catalanilor a fost înlocuit cu Inigo Martinez, după ce Ronald Araujo a fost eliminat de Istvan Kovacs în minutul 29.

La final de meci, Lamine Yamal nu a mai putut rezista și a izbucnit în lacrimi, după ce Barcelona a fost eliminată din Champions League.

Fotbalistul Barcelonei a încercat să-și ascundă lacrimile. Acesta și-a acoperit fața cu gluga de la geacă, însă o imagine cu acesta tot a ajuns pe internet.

”Fotbalul oferă întotdeauna răscumpărare. Ne vom reveni”, a scris Lamine Yamal, pe Instagram, după meciul cu PSG.